Shtorm

Социальный пакет г. Александрия

С О Ц И А Л Ь Н Ы Й   П А К Е Т

 "РАДА" - Парламентський телеканал. Канал відображає в першу чергу процеси законотворення і розвитку парламентаризму в Україні, використовуючи чималий досвід парламентських телекомпаній в багатьох провідних країнах світу.
"Перший Національний" - Програми каналу орієнтовані на всі соціальні верстви населення. Серед пріоритетних напрямів каналу – інформаційно-публіцистичне, науково-популярне, культурологічне, розважальне та спортивне мовлення.

ДТРК «Культура» є складовою частиною культурного простору України та одним з інструментів реалізації державної політики у сфері культури.
Місія "Культури" – представляти суспільству сучасні моральні і ціннісні орієнтири.

КТМ "КТМ" – Регіональний інформаційно-розважальний телеканал.

 "Кіровоград" - Один з авторитетніших і впливових засобів масової інформації Кіровоградщини. В компанії здійснено системне переоснащення технологічного обладнання, переведення телебачення і радіо на цифрову обробку контенту.

"Стимул" - Регіональний канал. Більшу частину часу ретранслює телеканал "2+2". Концепцією телеканалу є створення та розповсюдження інформаційних, пізнавальних та розважальних програм та передач.

"ТОНІС" - Враховуючи потреби часу, висвітлює проблеми і питання, що хвилюють пересічних українських громадян. Оновлений «Tonis» почав виходити під слоганом «Перший соціальний телеканал». 

   "ТЕТ" - Узагальнив у своєму ефірі як новостійні та розважальні програми, так і ТВ-фільмы, що стали класикою. Крім своїх телепередач, «ТЕТ» передає програми російських виробників.

"ICTV" - Перша в Україні недержавна загальнонаціональна телекомпанія. Ефір каналу — це гармонійне поєднання інформаційних та розважальних програм.

   "СТБ"- Один з ведучих загальнонаціональних телеканалів Україны. СТБ став першим в Україні телеканалом, що застосував супутникову технологію поширення свого сигналу.

"Новий канал" - Ексклюзивні та неординарні матеріали, респектабельність та високий професіоналізм подачі інформації.

   "Україна" - Телеканал веде інформаційне, пізнавательне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне мовлення, розраховані на всі групи глядацьких аудиторій. Самий динамічний телеканал.

  "МЕГА"- Розважальний канал з чоловічим характером. МЕГА представляє найкращі розважальні, змагальні та ігрові формати вітчизняного і закордонного виробництва. Це захоплююче видовище для тих, хто хоче знати про людину та її можливості, а також оточуючий світ більше.
Shopping-TV Телеканал Шоппінг ТВ – це територія унікальних новинок, цікавого дозвілля і приємного відпочинку. Наше завдання робити ваші покупки вигідними, а шопінг – задоволенням. Ми раді, що Ви зайшли до нас у гості, адже це означає, що ви цінуєте затишок і комфорт.
"1+1" - Мета телеканалу - іноформувати розважаючи. В ефірі каналу багато яскравих розважальних шоу, найкращі світові та українські фільми і серіали, а також новини і оригінальні документальні фільми, зняті у актуальному і трендовому жанрі сучасного світового телебачення.
"Інтер"- Загальнонаціональний телеканал. З 20 жовтня 1996 року він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.
"К1" - Сітка мовлення каналу представлена шедеврами світового кіно, серіалами, документальними фільмами та програмами власного виробництва.

   "К2" - Телеканал приваблює жіночу аудиторію різних вікових груп. Ядром цільової аудиторії є молоді жінки віком 25-44 років. В цілому, вклад жіночої аудиторії в рейтинг телеканалу перевищує 65%.

Ескулап ТБ  "Ескулап ТБ" Цілодобовий информаційний науково-пізнавальний канал про медиціну, здоров'я та здоровий образ життя. Канал ориєнтований на активну аудиторію віком від 15 до 60+. Проект підтримують Мінздрав та Національна академія медичних наук.
"5 канал" - Український канал новин. Останні новини політики та фінансів в Україні та світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні новини спорту, моди та шоу-бізнесу.
 "ПІКСЕЛЬ" - Кращі розважальні та учбові програми, мультсеріали кращих світових виробників, а також інтерактивні проекти власного виробництва, що з захватом бутуть дивитись не тільки малюки, а й їх батьки. Взагалі, це сімейний канал.
  "ENTER-фільм" - Кіноканал демонструє фільми та програми про кіно для всієї родини. Вибір контенту керується художньою якістю, оскільки на каналі вважають, що у кожному жанрі працюють талановиті люди і не помічати цього не можливо.

Zoom — український розважальний телеканал, що входить в U.A. Inter Media Group. Почав мовлення на частоті MTV Україна з 1 червня 2013 року.

ТРК "Чорноморська" створена в грудні 1993 року. В даний час охоплює мовленням всю територію Автономної республіки Крим та м. Севастополя. Трансляцію програм ЧТРК здійснюють 20 передавачів. Телекомпанія має кореспондентські пункти в Севастополі, Ялті, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську, Джанкої та представництво в Києві.
Канал орієнтований на те, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах. Тому основними продуктами телеканалу будуть вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва групи для жіночої аудиторії.
VINTAGE   "Вінтаж" Канал призначений для глядачів, вік яких перевищує 50 років, а також для тих, хто любить музику від 40-х до 80-х років. На телеканалі буде проходити телевізійне шоу під назвою "When I Was Young", що в перекладі з англійської означає «Коли я був молодим».

Засновники телеканалу Vintage TV сказали, що будуть вельми обережними під час вибору товарів для реклами на величезну аудиторію людей старшого віку. А для такої шанованої аудиторії потрібна розумна, виважена і, звичайно, корисна для цього віку реклама.

Еспресо TV -  телеканал, який транслює найактуальніші події, що відбуваються в Україні. Центральне місце на каналі займають новини української політичної, економічної, соціальної, культурної та спортивної життя, а також повідомлення про події, що відбуваються за кордоном.
Індіго ТV

   "Indigo TV" – Фільми та серіали. Поки що він транслює програми, що виходили на телеканалі "Україна" раніше (телеархів).

Business – це загальнонаціональний, суспільно-політичний телеканал для людей з активною життєвою позицією. Це довідник з бізнесу, який на реальних історіях демонструє, як починати і розвивати свою приватну справу. Працює для тих, хто бажає розвиватися як професіонал, керівник та особистість.
"НЛО ТБ" Телеканал, орієнтований на трансляцію публіцистичних програм з "магічниою тематикою". Поки що він транслює програми, що виходили на телеканалі "Україна" раніше (телеархів).
ПравдаТУТ — приватний український телеканал із Вишневого. Має супутникове, кабельне та ефірне мовлення.
112ТВ Інформаційно-розважальний канал, який розпочав своє мовлення 28 листопада 2013.

  "НТН" - всеукраїнський інформаційно-розважальний телеканал. Вцілому, 8 годин гарячого інформаційного продукту щодня. Також, присутні програми кримінально-соціального та розважального змісту, фільмопоказ та телесеріали.

News One NewsOne - український інформаційний телеканал. В ефірі NewsOne - оперативні і лаконічні новини в найзручнішому форматі, зрозуміла аналітика, конструктивна розмова політиків і суспільства. Об’єктивна професійна журналістика та зважена позиція. Ми показуємо ексклюзивні новини і коментарі зі всієї країни.
  "24" - Оперативна та об'єктивна подача цікавої та корисної для глядача інформації в будь-який час. Не потрібно чекати випуску новин на інших телеканалах — достатньо включити цей канал та за півгодини взнати про найголовніше. Ніяких побічних телепередач — тільки об'єктивні новини.
ДАЧА На телеканалі зібрано актуальне відео про садівництво та рослинництво для тих, хто тільки зібрався долучитися до цього хоббі, а також програми про будівництво та створення дизайнерських виробів своїми руками від визнаних фахівців у своїй галузі.
"М1" - Музичний телеканал. Транслюється у СТЕРЕО режимі.
3sTV Телеканал 3S TV - інформаційно аналітичний телеканал, який транслюэ програми Савік Шустер Студія. В ефірі нового телеканалу будуть оперативні та об'єктивні новини, коментарі, сюжети про події в Україні і в усьому світі, інформаційні, соціально-політичні та аналітичні програми власного виробництва Савік Шустер Студія
"Перший діловий" - Цілодобовий загальнонаціональний канал новин. Випуски новин, як фінансово-економічних, так і політичних, інформаційні та аналітичні блоки, що оперативно відображають динаміку дня.
"МАЛЯТКО ТВ" - Перший національний дитячий телеканал. Основу мовлення складають анимаційні та художні фільми для дітей, телесеріали, пригодницькі художні та документальні фільмы. Програми телеканалу ориєнтовані на сімейний перегляд, оскільки телеканал висвітлює такі важливі теми, як історія, культура, наука и техніка, екологія планети, медицина, спорт, туризм та традиції народів світу. Мета телеканалу – повноцінний розвиток підростаючого покоління.

XSPORT - мультиспортивні портал, що пропонує контент не тільки для спортивних уболівальників, але і для аудиторії з активною життєвою позицією, котра сповідує здоровий спосіб життя.
"Плюс Плюс" 50% часу, що українські діти проводять перед телевізором, на жаль, вони дивляться зарубіжні канали.  "Ми створимо якісний контент для каналу, а не використаємо його в якості няні, коли батьки садять дитину перед телевізором, и просто включають мультики". "Плюсплюс"  орієнтований на спільний перегляд батьків з дітьми - коли вся родина збирається біля телевізору.


 

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Зараз кількість авторських програм зросла до двадцяти. В основі більшості із них, як і раніше, залишається жанр журналістського розслідування.

   "М2" - Музичний телеканал. Щоденні новини зі світу естрадної музики. Інтерв'ю з виконавцями Естради. Транслюється у СТЕРЕО режимі.

   "OTV" - Перший музичний телеканал на території України. Популярна сучасна музика, інтерактивні розваги та послуги, гарячі новини українського та світового шоу-бізнесу. Побудувати плейлист каналу ви можете самі, не виходячи з дому!  Це просто і цікаво!  Спробуйте! Транслюється у СТЕРЕО режимі.

Музично - розважальний канал канал

   "QTV"- Кабельний телеканал. В даний час канал транслює кращі світові мультиплікаційні серіали, аніме і рестлінг. Цільова аудиторія - молоді люди  віком 15-25 років.

   "Максі ТВ" - Перший український телеканал для жінок. Основу ефіру складають програми про красу і здоров'я, кулінарію, прогнози погоди кожну годину, гороскопи, програми про психологію і стосунки, радянське і європейське кіно, класика світового кінематографу.

"Перший автомобільний" - Один з наймасштабніших автомобільних проектів. Передачі присвячені всьому, що пов'язане з автомобілями: спорт, активний відпочинок, історія авто, новини та багато іншого.

 Сонце — український розважальний телеканал. На каналі принципово не буває випусків новин, політики, соціальних тем.

 

Примітка:
У деяких абонентів, що отримують послугу "Соціального пакету", при наявності запасу по телесигналу, може бути можливість прийому перших двох телеканалів "Базового пакету", які теж є українськими.

УВАГА !   Якщо Ви не змогли знайти програму передач потрібного Вам телеканалу у загальнодоступних друкованих виданнях, спробуйте звернутись беспосередньо на сайт телеканалу (якщо такий є взагалі), для чого достатньо клацнути мишею по логотипу відповідного телеканалу   або
перейти на рекомендований нами сайт телепрограм - https://tv.yandex.ua/

 

Новенький тут? Зарегистрируйся!
Open/Close
С Четверг, 19.04.2018